Lista aktualności Lista aktualności

"BAŻYNA" Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Pogorzelicy

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Bażyna"" w Pogorzelicy jest obiektem całorocznym posiadającym nowoczesną bazę hotelowo-gastronomiczną, przygotowaną dla zapewnienia wygodnego wypoczynku dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

 

Znajdą nas Państwo w przepięknej nadmorskiej miejscowości - Pogorzelica. Z dala od zgiełku miast, w zacisznym i spokojnym miejscu, na blisko 10 hektarowym ogrodzonym i przestronnym obszarze, blisko piaszczystej plaży, w otoczeniu pięknego lasu sosnowego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 murowanych, jednopiętrowych domów dostosowanych do całorocznego wypoczynku.

Dysponujemy ponad 150 miejscami w stylowo, nowo wyposażonych pokojach z TV, pełnym węzłem sanitarnym, minibarkiem, zestawem powitalnym do parzenia herbaty. Zapraszamy także do domku Żbik z nowym wyposażeniem pokoi (bez TV, ze wspólna łazienką dla kilku pokoi) w atrakcyjnej, niższej cenie.

Lokalizacja ośrodka, duży teren zachęca do uprawiania sportów i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nasz amfiteatr z wydzielonym placem na ognisko to doskonałe miejsce na zawieranie znajomości.

Szef kuchni poleca wyśmienite potrawy, które mogą Państwo skosztować będąc w Pogorzelicy. Zapraszamy na śniadania, obiady oraz kolacje w formie bufetu.

Organizujemy przyjęcia komunijne, spotkania rodzinne, imprezy urodzinowe, wesela, studniówki i inne. Zrealizujemy Państwa życzenia w zakresie organizacji zespołu muzycznego, fotografa czy innych udogodnień. 

Bliżej morza, ciszy i spokoju - zachęcamy do organizacji spotkań firmowych, narad, sympozjów, konferencji czy szkoleń. W tym celu Nadleśnictwo Gryfice oddało do użytku w 2014 roku kompleks szkoleniowo - konferencyjny "PUSZCZYK". Zatroszczymy się o najwybredniejsze podniebienia i przygotujemy menu według Państwa życzeń.

Dołożymy starań aby pobyt na OSW Bażyna wspominali Państwo miło i z przyjemnością odwiedzili nas ponownie. 

Dla naszych Klientów rabat na bilety do centrum spa w Sandra Spa Pogorzelica oraz do Parku Linowego obok ośrodka.  

 

Nasz adres:

OSW Bażyna, Pogorzelica 72-351, Wojska Polskiego 15

tel: 91 386 31 09, kom. 785 187 412, kom. 722 187 411

osw.pogorzelica@szczecin.lasy.gov.pl

 

Zapraszamy serdecznie do Ośrodka Lasów Państwowych w Pogorzelicy.