Wydawca treści Wydawca treści

Kompleks Szkoleniowy "Puszczyk"

Jeśli szukacie Państwo lokalizacji na organizację szkolenia czy konferencji- zapraszamy!

Posiadamy nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, a także wyspecjalizowany personel, który gwarantuje profesjonalną obsługę w trakcie Państwa pobytu.

Nowoczesność, przestronność, przejrzystość, wielofunkcyjność oraz położenie- to atuty kompleksu szkoleniowo konferencyjnego „Puszczyk".

Oferujemy salę szkoleniowo - konferencyjną na 160 osób o powierzchni 196 m2 oraz dwie mniejsze sale po 62 m2 na 24 i 36 osób.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji małych sal. Dzięki dźwiękochłonnym mobilnym ścianom- z dwóch mniejszych sal można uzyskać jedną dużą salę na 60 osób. Ich łączenie umożliwia organizowanie zarówno kameralnych spotkań jak i większych szkoleń czy konferencji.

Obiekt bazuje na oknach o dużych gabarytach, co pozwala na korzystanie z naturalnego oświetlenia. Na życzenie organizatorów można skorzystać z systemu zaciemnienia Sali na wszystkich salach. 

Przestronny hol z szatnią, oparty na szklanej konstrukcji to idealne miejsce na biuro konferencyjne, powierzchnię wystawienniczą a także serwis kawowy.

 

Wynajmując sale, mają Państwo w przerwie do dyspozycji serwis kawowy z wyjściem na taras znajdujący się na wyższej kondygnacji obiektu.

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bezpośrednio obok kompleksu znajduje się parking.

Dodatkowo dysponujemy terenem położonym bezpośrednio przy obiekcie szkoleniowym „Puszczyk", który doskonale sprawdzi się podczas organizacji targów, spotkań biznesowych i innych eventów z integracją wszystkich uczestników na świeżym powietrzu.

Istotną zaletą przy wyborze naszego kompleksu, jest specyfika położenia obiektu wśród przyjaznego mikroklimatu a przede wszystkim w ciszy i spokoju.

LOKALIZACJA

Odległość z wybranych miast do Pogorzelicy:

Szczecin: 1,35 min./123 km

Goleniów Lotnisko: 1,15 min./90 km

Gryfice:  30 min./31 km

Kołobrzeg: 40 min./40 km

Gorzów Wlkp: 2,15 min./210 km

Zielna Góra:  3,40 min/317 km

Poznań:  4h/370 km